Menu Zamknij

PROFESJONALNE OŚWIETLENIE ŚWIĄTECZNE

profesjonalne oświetlenie świąteczne

Profesjonalne oświetlenie świąteczne wykorzystuje się w szczególności w przestrzeniach publicznych. Dotyczy to zamkniętych powierzchni, ale i otwartych terenów. Ważny jest wybór sprawdzonej oferty, dzięki której masz gwarancję, że dekoracje będą piękne, a do tego całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Mogą one przyjmować najróżniejszą formę – od elementów na elewację, przez figury, po lampki LED montowane na tradycyjnych ozdobach bożonarodzeniowych, takich jak na przykład nasze choinki sztuczne.

Skorzystaj z profesjonalnego oświetlenia świątecznego zewnętrznego i wewnętrznego od Adal

Profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne wymaga stosownego zabezpieczenia przed wodą czy śniegiem i niskimi temperaturami. Do tego najlepiej, żeby zamontowali je fachowcy, ponieważ dzięki temu zyskasz gwarancję, że dekoracje będą odpowiednio umieszczone i na przykład chronione przed wpływem wiatru. Kwestie bezpieczeństwa są oczywiście bardzo ważne również, gdy mowa o oświetleniu montowanym we wnętrzach. Najlepiej sprawdza się oświetlenie w technologii LED, które jest bardziej niezawodne od tradycyjnych żarówek, a do tego energooszczędne. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych produktów marki Adal.

W przestrzeni publicznej

Jako producent oferujemy szereg propozycji dekoracji oświetleniowych do wykorzystania w przestrzeni publicznej. W katalogu na stronie znajdziesz przegląd gwiazd świątecznych, gwiazd premium i rozświetlonych płatków śniegu. Ciekawymi propozycjami są różnorodne dekoracje latarniowe. Mogą one przyjmować formę 2D lub 3D. Są one znakomitym wyborem do obszarów miejskich. Można nimi udekorować latarnie przy popularnych skwerach i ulicach, dzięki temu wyróżniając w okresie świątecznym te najbardziej uczęszczane – zarówno przez mieszkańców, jak i turystów – miejsca. W segmencie przestrzeni publicznych mamy również do zaproponowania niesamowite dekoracje świetlne, które można zamontować nad ulicami. Tym samym będą one wspaniałą atrakcją dla przechodniów, ale i samych kierowców. Kategorię tę uzupełniają oświetlone napisy oraz dekoracje elewacji. Te ostatnie mogą przyjąć choćby formę motywu przedstawiającego renifera, który był wykorzystany przykładowo na elewacji zewnętrznej warszawskiej galerii na Placu Unii.

Dekoracje stojące

Oświetlenie świąteczne może być przygotowane również jako dekoracje stojące. Proponujemy w tym zakresie szczególnie figury 2D i 3D. Co ważne mogą być one przygotowane w wariancie dedykowanym do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego. Tym samym mogą się pojawić na popularnych placach czy ulicach, ale i przykładowo wewnątrz galerii handlowych. Intrygująca dekoracja tego typu zdobiła choćby teren przed centrum Wroclavia we Wrocławiu, gdzie postawiono na wykorzystanie świetlnych konturów drzew, a wewnątrz galerii świetlne żołędzie wypełnione bombkami. Obecnie dobrym rozwiązaniem na popularne dekoracje, są takie przy których przechodnie czy klienci mogą sobie robić zdjęcia. Idealnym wyborem są wtedy punkty do selfie, które mogą przedstawiać określone motywy lub być wzbogacone nazwą miasta czy galerii. W przypadku centrum Atrium Molo w Szczecinie pojawił się taki właśnie punkt, wzbogacony do tego dekoracjami w formie rozet oraz oświetlonymi choinkami. Polecamy też wybór tronów 3D, scen 3D, fontann czy karuzeli. Imponujące są świetlne bramy i tunele. W katalogu posiadamy także dedykowane dekoracje z różnymi motywami lub napisami.

dwie małe ozdobione choinki w donicach

Elementy podwieszane

Podwieszane elementy z oświetleniem stanowią główną domenę wnętrz galerii handlowych. Prezentują się tam naprawdę okazale, znakomicie dopełniając oprawy świąteczne, w których pojawiły się już choćby figury stojące czy pięknie przystrojone choinki. Dekoracje podwieszane przyjmują różną formę. Co więcej w ten sposób można nawet wykorzystać małą choinkę umieszczoną w oświetlonej ramie. Zdecydowanie warto pomyśleć nad takimi rozwiązaniami, gdy chce się uzyskać prawdziwie zachwycającą oprawą we wnętrzu centrum handlowego.

Dlaczego warto się zdecydować na profesjonalne oświetlenie świąteczne?

Profesjonalne oświetlenie świąteczne stało się bardzo modne i nie może to nikogo dziwić. Dotyczy to w szczególności opraw w przestrzeniach miejskich i ogółem publicznych, gdzie mogą one przyjmować bardzo efektowną formę. Sięganie po takie dekoracje stało się już pewnego rodzaju normą, przez co mieszkańcy poszczególnych gmin czy miast wręcz oczekują takich opraw, podobnie jak klienci galerii handlowych. Z perspektywy osób decyzyjnych takie ruchy są jednocześnie opłacalne. Dla samorządów jest to okazja do zrobienia czegoś miłego dla mieszkańców, a przy tym wypromowania swojego regionu turystycznie. Na oglądanie efektownych opraw chętnie wybiorą się w końcu nawet osoby z sąsiednich obszarów. Z kolei w przypadku centrów handlowych jest to narzędzie promocyjne i cenne marketingowo. W erze mediów społecznościowych można być pewnym, że zdjęcia pięknych opraw z oświetleniem trafią nie tylko do najbliższych, ale i tych dalszych znajomych. Zachęca to kolejne osoby do przybycia do danego miejsca, co przekłada się na zwiększony ruch i obroty. W związku z tak licznymi zaletami, zapraszamy do współpracy w celu skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy.

Profesjonalne oświetlenie świąteczne do choinek i innych dekoracji

Profesjonalne oświetlenie świąteczne to nie tylko odrębne elementy, ale i światła wykorzystywane do przystrajania klasycznych dekoracji. Korzystając z oferty Adal, możesz sięgnąć po wysokiej jakości choinki z dobranym do nich oświetleniem. Jest to ważny i tradycyjny punkt opraw bożonarodzeniowych, po które zdecydowanie warto sięgnąć. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu.

Choinki sztuczne i inne dekoracje ze sztucznego igliwia

Iluminacje świąteczne są rzecz jasna wspaniałe, ale warto pamiętać, że równie imponujący efekt wciąż dają pięknie przystrojone choinki. Obecnie rozsądnym wyborem są modele sztuczne, które nie odbiegają niczym wizualnie od naturalnych odpowiedników, a zapewniają kilka dodatkowych atutów. Te dotyczą choćby tego, że dekoracja może stać tak długo jak chcesz i nie traci w tym czasie na walorach wizualnych, w przeciwieństwie do żywych drzewek. W takim wydaniu możesz do tego zamówić nasze choinki gigant, czyli ogromne modele, które mogą osiągać nawet ponad kilkanaście metrów wysokości. W naszych katalogach odnajdziesz propozycje choinek gigant z gotowymi dekoracjami, a nawet wyjątkowe wersje z tunelami. Możesz też sięgnąć po małe choinki z ozdobami, które wspaniale dopełnią oprawę bożonarodzeniową. Zachęcamy do wybrania naszych choinek czy innych dekoracji ze sztucznego igliwia, jak girlandy, rogale, wianki czy stroiki, które również można przyozdobić oświetleniem. Ze szczegółami oferty możesz się zapoznać w katalogu na naszej stronie.

Profesjonalne oświetlenie świąteczne można wykorzystać w warunkach zewnętrznych i wewnętrznych. Istnieje dużo możliwości. Wspaniale sprawdzają się figury świetlne czy ozdobne elementy na elewacje, ale równie dużą wartość mogą przedstawiać imponująco przystrojone choinki. Zachęcamy do wybrania asortymentu marki Adal.