Menu Zamknij

PROFESJONALNE OZDOBY ŚWIĄTECZNE

profesjonalne ozdoby świąteczne

Profesjonalne ozdoby świąteczne to oferta, z której korzystają zarówno władze samorządowe, jak i właściciele biur oraz sklepów czy choćby włodarze galerii handlowych. Oprawy z okazji Bożego Narodzenia trwale zapisały się już w naszej kulturze. Dlatego obecnie przygotowuje się je nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również są obecne w przestrzeniach publicznych. W tym celu należy jednak wybrać sprawdzoną ofertę, gwarantującą odpowiednią jakość produktów i obsługi. Możesz na to liczyć, korzystając z usług Adal.

Przegląd profesjonalnych ozdób świątecznych od Adal

Profesjonalne ozdoby świąteczne mogą mieć różny charakter. Niektóre z nich to tradycyjne dekoracje zielone, lecz przygotowane w wariancie ze sztucznego igliwia, co zwiększa ich trwałość i pozwala na wykorzystywanie tych produktów wielokrotnie. Obecnie bardzo popularne stały się do tego różnorodne oprawy w przestrzeni miejskiej z wykorzystaniem oświetlenia LED. W naszej ofercie znajdziesz dużo propozycji o takiej specyfice. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami, a w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Choinki i inne tradycyjne dekoracje ze sztucznego igliwia

Adal to renomowany producent choinek sztucznych. Przygotowujemy wysokiej klasy produkty, które dorównują wizualnie naturalnym odpowiednikom, wykazując przy tym wiele korzyści, nawet ekologicznych. Wynikają one z możliwości korzystania z takich drzewek świątecznych przez wiele lat. W ofercie znajdują się choinki małe, średniej wielkości do 270 cm (z PVC, PE lub żyłkowe) oraz duże choinki od 270 do 500 cm. Sporym atutem dla osób szukających gotowych rozwiązań jest możliwość zamówienia choinek w dopasowanej do nich dekoracji. Naszymi flagowymi produktami są do tego choinki gigant, czyli drzewka ogromnych rozmiarów wykorzystywane w licznych realizacjach. Sprawdzają się one szczególnie dobrze m.in. na rynkach i placach miejskich czy w dużych galeriach handlowych. W tej kategorii oddajemy do dyspozycji choinki stożkowe i gałęziowe, osiągające od kilku do ponad dwudziestu metrów wysokości. Przy planowaniu opraw polecamy też nasze inne odpowiedniki tradycyjnych dekoracji ze sztucznego igliwia, jak: girlandy, rogale, fasony, wianki, stroiki, gwiazdy czy kule.

W przestrzeni publicznej

Jako producent oferujemy duży wybór produktów oświetleniowych, które wpasują się doskonale w wystrój przestrzeni publicznej. W katalogach odnajdziesz propozycje śnieżynek, gwiazd świątecznych czy gwiazd premium. Do przestrzeni miejskich znakomicie sprawdzają się dekoracje latarniowe 2D i 3D. Oferujemy także dekoracje, które można powiesić ponad ulicami oraz świąteczne napisy czy ozdoby elewacji. Przykładem wykorzystania tych ostatnich jest choćby fantastyczny świetlny renifer, który zdobił przeszklony fragment budynku galerii na Placu Unii w Warszawie.

Dekoracje stojące

Znaczącym punktem naszej oferty są parki tematyczne i dekoracje stojące. Mogą one przyjmować różną formę, choćby figur 2D lub 3D. Ciekawa figura 3D siedzącego renifera z nartami pojawiła się na przykład przed budynkiem Gemini Park w Bielsku-Białej. Towarzyszyła jej do tego jedna z naszych pięknych choinek. Przygotowujemy również trony czy scenki 3D. Dużą popularnością cieszą się ponadto punkty selfie, czyli specjalne świąteczne stanowiska, przy których oglądający mogą sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia. W tej sekcji katalogu oferujemy również fontanny, karuzele, bramy czy tunele. Do tego możemy przygotować dedykowane elementy i napisy.

oświetlony motyl lampkami led

Elementy podwieszane i dedykowane kolekcje

Ciekawym rozwiązaniem w zakresie efektownych opraw świątecznych są elementy podwieszane. Są one szczególnie chętnie wykorzystywane w galeriach handlowych, zdobiąc ich korytarze czy główne hale. Zawieszone pod stropami robią duże wrażenie i przykuwają wzrok. Mogą im do tego towarzyszyć dekoracje ze sztucznego igliwia, co tworzy szczególnie zachwycający efekt. Oferujemy różnorodne dekoracje o charakterze podwieszanym, które mogą mieć formę gwiazd, płatków śniegu czy choćby prezentów. Bardzo efektownie prezentują się choinki podwieszane w okalającej je podświetlonej konstrukcji. Wśród naszych propozycji znajdziesz wreszcie dedykowane kolekcje, czyli całe zestawy do opraw świątecznych. Składają się one na przykład z choinki i figur czy tronów 3D. Poszczególne komplety mogą mieć jednak mocno odmienny charakter, ale wszystkie sprawdzą się doskonale jako piękna i spójna oprawa świąteczna.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne ozdoby świąteczne?

Profesjonalne ozdoby świąteczne są wykorzystywane szczególnie w przestrzeniach publicznych. Mogą się one pojawiać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Zależnie od charakteru miejsca, w którym pojawi się dana oprawa, ma ona na celu zachwycenie mieszkańców lub klientów. W takich lokalizacjach szczególnie ważne jest jednak to, żeby widowiskowy efekt łączył się z gwarancją pełnego bezpieczeństwa dla oglądających. Dlatego powinno się wybierać tylko usługi renomowanych i sprawdzonych producentów.

Wysoka jakość

Przy dekoracjach, takich jak choinki i produkty oświetleniowe, ogromną rolę odgrywa standard ich wykonania. Po pierwsze wpływa to na aspekty wizualne, ale świadczy również o niezawodności i wytrzymałości danego asortymentu. Wybierając produkty wysokiej jakości, będziesz bardzo zadowolony z tego jak wypadnie dana oprawa pod względem samego wyglądu, a do tego z wybranych produktów będzie można korzystać w przyszłości. Tym samym jest to wybór odpowiedzialny ekologicznie, a przy tym taki, który pozwoli na oszczędności finansowe, ze względu na brak konieczności kupowania nowych elementów każdego roku. Słabej jakości gadżety świąteczne z dużą dozą prawdopodobieństwa wystarczą tymczasem tylko na jeden sezon. Nie musisz się tego obawiać, jeśli postawisz na produkty marki Adal.

Odpowiednia obsługa

Montaż niektórych elementów opraw oświetleniowych czy ogromnych choinek wykorzystywanych w przestrzeniach publicznych to spore wyzwanie. Jest to tymczasem bardzo ważny etap, ponieważ wpływa na wygląd oprawy oraz bezpieczeństwo. Nieodpowiedni montaż czy brak stosownych zabezpieczeń może być zagrożeniem dla oglądających, a odpowiedzialność w tym zakresie spoczywa na osobach czy organach decydujących się na daną realizację. Chodzi tu głównie o ryzyko wywrócenia się dużych gabarytowo elementów czy wystąpienia zwarć, jeżeli wykorzysta się niewłaściwe oświetlenie lub przymocuje je w nieodpowiedni sposób. Najlepsze firmy proponują z tego względu dość kompleksową obsługę, która pozwala zamówić produkty przy zapewnieniu im profesjonalnego transportu, montażu czy demontażu. Właśnie takie rozwiązanie proponuje nasza firma Adal. Dzięki temu mamy pewność, że wybrane dekoracje będą właściwie połączone i zaprezentowane, a klient zyskuje gwarancję trwałości oraz bezpieczeństwa danej dekoracji czy całego projektu.

Profesjonalne ozdoby świąteczne służą do przygotowania niezapomnianych opraw szczególnie w obszarach miejskich, wystawnych przestrzeniach biurowych czy galeriach handlowych. Myśląc o uzyskaniu najlepszego efektu, trzeba wybrać sprawdzonego producenta, który zapewni wysokiej klasy produkty, a do tego zagwarantuje stosowny poziom samej obsługi. Możesz na to liczyć w przypadku marki Adal, zatem zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.