Menu Zamknij

BOMBKA 3D LED

bombki gigant 3d w przestrzeni miejskiej

Bombka 3D LED to nowoczesna dekoracja świąteczna, która może we wspaniały sposób ozdobić miejsca użyteczności publicznej. W naszym asortymencie znajdziesz kilka wariantów ozdób o takim charakterze. Z pewnością uda się wybrać taką, która będzie optymalna do zaplanowanej aranżacji. Wybierając naszą ofertę, możesz liczyć na najwyższą jakość, która będzie w tym przypadku szczególnie istotna.

Zamów bombkę 3D LED firmy Adal

Bombki 3D LED najlepiej poszukać w ofercie sprawdzonej i renomowanej firmy, żeby była ona odpowiedniej jakości. Jesteśmy wieloletnim producentem najróżniejszych choinek sztucznych, ale poza fantastycznymi drzewkami i innymi ozdobami z imitacji igliwia oferujemy również szeroki wybór dekoracji świetlnych. Znajdują się wśród nich właśnie takie, które nawiązują swoim motywem do tej popularnej ozdoby choinkowej, która urosła już do rangi jednego z symboli Świąt Bożego Narodzenia.

Dekoracje latarniowe

Pierwszą z propozycji znajdziesz wśród dekoracji latarni 3D. Przygotowaliśmy tam cztery warianty ozdób nawiązujących do wyglądu bombki, które mogą wspaniale okalać latarnię. Takie bombki są dostępne w różnych kolorach i mogą być wzbogacone wzorami przedstawiającymi gwiazdki. Całość robi duże wrażenie i przyciąga wzrok. To doskonałe dekoracje choćby na typowo nowoczesne, minimalistyczne latarnie, które dzięki takiemu dodatkowi nabiorą stylu i wprowadzą na ulicach świąteczny klimat.

Tron

Kolejna propozycja to tron 3D w kształcie bombki, który posiada specjalne wcięcie, tworząc miejsce, na którym można usiąść. Tym samym jest to dekoracja, która przyciąga wzrok, a także zachęca do podejścia bliżej i zrobienia sobie zdjęcia, siedząc na bombce.

Bramy

W naszych katalogach znajdują się do tego propozycje świetlnych bram, w tym takich w formie bombki. Dekoracja posiada staranne wcięcie w formie tunelu. Taka ozdoba może być kapitalnym wyborem choćby na popularny plac czy rynek miejski, który jest wyłączony z ruchu samochodowego, ale jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców i turystów poruszających się pieszo. W tym przypadku dysponujemy także czterema różnymi wariantami takich bram-bombek, które odbiegają nieco od siebie detalami estetycznymi.

prezenty led 3d gigant w przestrzeni miejskiej

Oprawy świąteczne z naszymi produktami

Asortyment marki Adal pojawia się regularnie w oprawach widocznych w dużych miastach, co dotyczy zarówno naszych choinek, jak i figur świetlnych. Gigantyczna bombka LED pojawiła się na świeżym powietrzu w charakterystycznym punkcie Krakowa, gdzie była wielką atrakcją. W Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu stanęły figury w formie renifera ciągnącego sanie, przy którym pojawiło się parę mniejszych drzewek świątecznych, a do tego nasza flagowa choinka Giant. W warszawskim Atrium Reduta motywem przewodnim były z kolei postacie z baśni, natomiast w jednym z centralnych punktów wewnątrz centrum pojawił się oświetlony tron w towarzystwie choinek, w tym ogromnej choinki stożkowej, gęsto przyozdobionej oświetleniem.

Bombka 3D LED to wspaniała dekoracja świąteczna

Bombka 3D LED jest jednym z najczęściej poszukiwanych motywów wśród figur świetlnych, ponieważ od razu kojarzy się ze świętami i szczególnie pięknie się prezentuje. Taka nowoczesna dekoracja może świetnie uzupełnić przygotowywaną oprawę, a w przypadku większych wariantów stać się wręcz centralnym punktem całej koncepcji. Specyfika takich produktów sprawia przy tym, że będziemy je kojarzyć raczej z obszarami publicznymi.

Popularność dekoracji świetlnych

Wraz z rozwojem technologii coraz większym uznaniem zaczęły się cieszyć duże figury świetlne, nawet w trójwymiarowej formie. Przy rozwoju technologii możliwe stało się przygotowanie takich elementów, które zachwycają estetyką. Naturalnym krokiem było przeniesienie do tej formy charakterystycznego symbolu świątecznego, jakim jest bombka. Mocno oświetlone i przestrzenne figury o takim kształcie są fantastyczne, ponieważ od razu przyciągają wzrok i są widoczne z daleka. Efekt ten będzie jeszcze bardziej dosadny na zewnątrz, gdy w grudniu i styczniu szybko robi się ciemno, a po zmroku taka świecąca się bombka zagwarantuje niesamowite wrażenia. To doskonały wybór do nowoczesnych opraw bożonarodzeniowych, szczególnie w sferze publicznej.

W przestrzeniach miejskich i galeriach handlowych

Od lat widoczny jest trend, zgodnie z którym lokalne władze miejskie czy gminne dbają o to, żeby przystroić wybrane obszary z okazji Bożego Narodzenia. Może to przyjmować różny charakter, więc przydadzą się różnorodne produkty z naszego asortymentu. W przypadku figur świetlnych najczęściej zapada decyzja, żeby umieścić je na placach czy deptakach, ponieważ wtedy są one najlepiej wyeksponowane i dostępne dla przechodniów. Sprawdzonym wyborem będą też nasze dekoracje latarniowe w formie bombek, które można umieścić wzdłuż najpopularniejszych i najbardziej ruchliwych ulic. Takie dekoracje są poza tym prawdziwym strzałem w dziesiątkę w przypadku galerii handlowych, co widać w naszym zbiorze realizacji. Zależnie od możliwości można je umieścić w środku lub przed wejściem. Szczególnie trafione będą w tym przypadku te ozdoby, które umożliwiają klientom zrobienie sobie zdjęcia przy takiej dekoracji. Z pewnością będzie to świetnym narzędziem marketingowym i przyczyni się do promocji takiej galerii w okresie świątecznym. Oprócz takich dekoracji polecamy oczywiście wybór naszych choinek Giant, które są świetnym wyborem do przestrzeni publicznych.

Z niezawodnym oświetleniem LED

Obecnie zdecydowanie najlepszą opcją jest wybieranie dekoracji świetlnych, w których wykorzystywane jest oświetlenie LED. Te nowoczesne diody będą zużywały zdecydowanie mniej energii od tradycyjnych światełek, a do tego wykazują się zdecydowanie dłuższą żywotnością. Sama barwa będzie przyjemna dla oka, a z lampkami LED nie ma do tego problemów z przegrzewaniem się. Takie oświetlenie jest lekkie, a przez to łatwe w montażu i przy wykorzystaniu solidnych stelaży, można uzyskać dekorację, która będzie całkowicie bezpieczna w użytku wewnętrznym i zewnętrznym.

Bombka 3D to piękna dekoracja, która każdemu skojarzy się od razu ze Świętami Bożego Narodzenia. Może się pojawić w przestrzeniach miejskich czy na obszarze galerii handlowych, a mamy przy tym do dyspozycji różne produkty w kształcie bombek – od figur na latarnie, po takie w formie tronu czy bramy z tunelem. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z asortymentu Adal.