Menu Zamknij

CHOINKA LED NA ZEWNĄTRZ

choinka gigant nad stawem

Choinka LED na zewnątrz jest niezwykle efektowną dekoracją. Pokaźnych rozmiarów drzewka świąteczne tego typu pojawiają się szczególnie często w przestrzeniach miejskich. W kontekście takich wariantów bardzo ważna jest wysoka jakość wszystkich elementów. Dzięki temu można mieć pewność, że całość oprawy będzie zachwycała wyglądem, ale jednocześnie będzie bezpieczna. Z tego względu zachęcamy do skorzystania z asortymentu marki Adal.

Wybierz choinkę LED na zewnątrz od Adal

Choinka LED na zewnątrz może przyjąć różny charakter. Wszystko jest uzależnione od konkretnego typu drzewka i rodzaju dobranych elementów oświetleniowych. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór produktów o takiej specyfice. Możesz się przy tym zdecydować nawet na gotowe, niezwykle ozdobne modele, które zostaną przez nas specjalnie przystrojone. Jesteśmy wieloletnim producentem choinek sztucznych, więc masz gwarancję, że zamówione ozdoby będą najwyższej klasy.

Co mamy do zaoferowania?

W naszej ofercie mamy duży wybór choinek sztucznych, które nadają się do użytku zewnętrznego. Możesz wybrać którąś z nich i dobrać stosowne oświetlenie, zamieniając drzewko w rozświetloną dekorację. Do takich celów szczególnie popularne są choinki gigant. Bardzo efektownie w takim wydaniu prezentuje się Giant Standard, czyli klasyczna choinka stożkowa. Wariant Giant Exclusive jest dodatkowo zagęszczony, a Giant Exclusive Slim to piękna i gęsta choinka, ale o nieco pomniejszonej średnicy. Unikalnym, bardzo ciekawym rozwiązaniem jest poza tym model Giant Standard z tunelem. W sekcji choinek gigant mamy też modele na pniu – My Tree, Pine Tree czy Pine Tree Extra. Dla osób szukających choinek LED-owych mamy także doskonałe rozwiązanie w formie choinek Giant z gotowymi kompletami dekoracji. Mają one różny charakter – od tradycyjnego zestawu światełek i bombek, po wyjątkowe koncepcje, w których całość wystroju choinki jest okraszona nawet wykorzystaniem figur świetlnych. Tym samym możesz się zdecydować nawet na zapierającą dech w piersiach ogromną choinkę ze świetlnymi kokardami lub innymi świątecznymi motywami. W katalogach znajdziesz propozycje nie tylko przystrojonych choinek stożkowych Giant Standard, ale i wariantów na pniu.

Nasze realizacje

Produkty marki Adal wielokrotnie były już elementem opraw, przygotowywanych choćby na terenie popularnych galerii handlowych. Zdarzało się przy tym, że poza dekoracjami wewnętrznymi nasz asortyment zdobił obszar przed budynkami. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku galerii Wroclavia we Wrocławiu, gdzie przed wejściem stanęła gigantyczna choinka na pniu przystrojona lampkami w towarzystwie figur świetlnych przedstawiających wiewiórkę i liście. Mniejsze choinki i inne dekoracje pojawiły się w środku, gdzie zachwycały również kolejne figury świetlne, które możesz zamówić, korzystając z naszej oferty. Dekoracje zewnętrzne były ważnym fragmentem oprawy Galerii Wileńskiej w Warszawie, gdzie przed wejściem stanął oświetlony pociąg metro w towarzystwie naszych choinek. Z kolei w przypadku Galerii Młociny w stolicy ogromna choinka gigant, pokryta dużą ilością oświetlenia LED, pojawiła się przed samym centrum, a obok znalazł się do tego rozświetlony napis „Młociny”. W środku nie zabrakło dekoracji świetlnych czy kolejnej dużej choinki.

ubieranie choinki ozdobami

O czym warto pamiętać, wybierając choinkę LED na zewnątrz?

Choinka LED na zewnątrz to dekoracja, która musi być dostosowana do trudnych warunków. W przeciwieństwie do drzewek świątecznych pojawiających się w zamkniętych przestrzeniach, w tym przypadku ozdoba jest narażona na wpływ wiatru czy opadów deszczu oraz śniegu. Niezwykle istotne jest skorzystanie w tym przypadku z usług sprawdzonej firmy, takiej jak Adal, dzięki czemu rozstawianie dekoracji przebiegnie sprawnie i w pełni profesjonalnie. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Dlaczego z takim oświetleniem?

Oświetlenie LED ma wielowymiarową przewagę nad tradycyjnymi lampkami i dlatego najlepiej sprawdza się obecnie do dekorowania choinek. LED-y są energooszczędne, pobierając zdecydowanie mniej prądu, co jest ważne z perspektywy środowiska oraz, rzecz jasna, samych rachunków. Co więcej, światełka LED mają dużo dłuższą żywotność, więc nie będzie ich trzeba często wymieniać. Wreszcie warto zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Takie oświetlenie nie ma tendencji do nagrzewania się, jak ma to miejsce w przypadku żarówek ze starszych technologii. W wymagających warunkach zewnętrznych oświetlenie LED sprawdzi się dużo lepiej, gwarantując większą wytrzymałość.

Gdzie można ją wykorzystać?

Choinki LED-owe, a już tym bardziej te wykorzystywane na zewnątrz, są dekoracjami, które zdecydowanie bardziej będziemy kojarzyć z przestrzeniami publicznymi. W przypadku gospodarstw domowych większość osób ogranicza się jednak do ewentualnego przystrojenia lampkami rosnących w ogrodzie choinek, innych drzewek czy krzewów. Ozdobne drzewo świąteczne w takim wydaniu będzie natomiast doskonale pasować szczególnie na place miejskie. W dużych miastach zwykle można się spotkać z tym, że lokalne władze dbają o umieszczenie w grudniu ogromnej choinki na rynku czy wybranym placu. Wielkie modele z oświetleniem LED świetnie nadają się do takich celów. Z powodzeniem można je zaprezentować również przed ważnymi budynkami publicznymi. Poza tym takie choinki są wręcz rewelacyjnym wyborem dla galerii handlowych, które mają sporo powierzchni przed samymi wejściami i z tego względu chcą postawić dodatkową choinkę na zewnątrz.

Z czego wynika popularność takich wariantów?

Ich główną zaletą jest ogromnie dekoracyjny charakter. Jest to z jednej strony poszanowanie tradycji, jaką jest choinka, ale przy tym zaprezentowanie jej w nowoczesnej, dostosowanej do współczesnych realiów formie. Zależnie od koncepcji dekoracja może mieć różne kolory czy przygotowane z oświetlenia napisy, więc przez tych kilka tygodni może zrobić duże wrażenie i stać się flagową atrakcją w danej okolicy. Wykorzystanie takiej choinki na zewnątrz jest o tyle uzasadnione, że w grudniu i styczniu dni są krótkie i szybko robi się ciemno. Oświetlona choinka będzie tymczasem szczególnie efektowna właśnie po zmroku, a do tego jest wtedy widoczna z bardzo daleka. Może to być sporym atutem z perspektywy galerii handlowych, przyciągając przechodniów, którzy mogą przy okazji wstąpić do centrum i skorzystać z jego oferty. Z perspektywy władz miejskich czy gminnych, taka dekoracja jest z kolei ukłonem dla mieszkańców, ale przy okazji formą promocji regionu. W obecnych czasach zdjęcia tak efektownej oprawy szybko pojawią się w sieci, zachęcając osoby z sąsiednich miejscowości do przyjechania do danej lokalizacji i zobaczenia takiej choinki na żywo.

Choinka LED na zewnątrz będzie się pięknie prezentować i przyciągać wzrok. Ogromne warianty w takim wydaniu pasują doskonale na place miejskie czy przed galerie handlowe. Z myślą o zamówieniu najwyższej jakości modeli tego typu zachęcamy do wybrania oferty Adal.