Menu Zamknij

RENIFER 3D LED

głowa renifera podświetlana

Renifer 3D LED to wyjątkowa dekoracja, która sprawdzi się szczególnie w przestrzeniach publicznych i komercyjnych. Taka ozdoba ma nowoczesny charakter. Swoją formą i gabarytami może zrobić spore wrażenie na wszystkich oglądających, a do tego błyskawicznie przyciąga uwagę. Dotyczy to zarówno sytuacji, gdy będzie ustawiona we wnętrzu, jak i na zewnątrz. W naszej ofercie mamy dostępnych kilka wariantów dekoracji w takim stylu.

Wybierz jednego z naszych reniferów 3D LED

Renifer 3D LED to dość powszechna dekoracja. Jeżeli szukasz ozdób typu renifer wysokiej klasy, warto skorzystać ze sprawdzonych i renomowanych firm, jak Adal. Jesteśmy producentem wysokiej jakości choinek sztucznych, które sprawdzają się doskonale w użytku prywatnym i publicznym, ale oprócz tego proponujemy szereg innych, pięknych dekoracji. Są wśród nich elementy świetlne, w tym właśnie figury 3D. Zachęcamy do sprawdzenia całej naszej oferty w tym zakresie, gdyż dostępne są dekoracje nawiązujące do różnych motywów. Nie brakuje wśród nich właśnie takich, odnoszących się do tego charakterystycznego zwierzęcia.

Co możemy zaoferować?

Ciekawym wyborem, w stylu nieco bardziej bajkowym, jest figura siedzącego renifera, który został przygotowany w charakterystycznych odcieniach brązu i beżu. Taka dekoracja może być ustawiona oddzielnie, ale świetnie odnajdzie się też choćby jako element dostawiony do podstawy, pod jedną z naszych choinek gigant. Oprócz tego w obrębie figur trójwymiarowych możemy zaproponować kilka wariantów reniferów ze złotym lub białym oświetleniem LED. Poszczególne modele różnią się pozycjami, w jakich znajduje się renifer, więc można się zdecydować na taką opcję, która najbardziej wpisze się w konkretną koncepcję dekoracyjną. Poza pojedynczymi figurami, możemy zaoferować skomponowane zestawy, w których figurom reniferów będą towarzyszyły przykładowo mniejsze choinki sztuczne. Oczywiście takie figury można także łączyć w innych konfiguracjach z pozostałymi dekoracjami czy choinkami z naszej oferty, w celu przygotowania szczególnie okazałych i spektakularnych opraw. W ramach większych scen, przedstawianych z wykorzystaniem figur, możemy również zaproponować renifery, które będą posiadały przymocowane do nich sanie.

Produkty Adal w różnych realizacjach

Potwierdzeniem wysokiej klasy naszych produktów jest fakt, że wielokrotnie były one wiodącą częścią opraw przygotowywanych w popularnych galeriach handlowych. Choćby w przypadku Galerii Słonecznej lub galerii Plac Unii w Warszawie, którą renifer przyozdabia już od kilku lat. Z kolei w Pasażu Grunwaldzkim ogromna figura świetlna renifera z saniami pojawiła się w środku budynku, a całość przyozdobiły jeszcze pięknie ustawione w donicach choinki. Parę metrów od tej dekoracji imponowała jeszcze wielka choinka gigant, dzięki czemu całość tej wewnętrznej oprawy robiła duże wrażenie. Z kolei w warszawskiej galerii Atrium Reduta pojawiły się motywy bardziej bajkowe, a we wnętrzu zachwycał tron, przy którym stały dwie figury jednorożców. Wokół nich ustawionych było kilka mniejszych choinek i jedna duża choinka stożkowa.

renifer 3D w galerii handlowej

Dlaczego wybór renifera 3D LED to dobry pomysł?

Renifer 3D LED jest spektakularną dekoracją, nastawioną na wywarcie dużego wrażenia. Wybierając nasze produkty świetlne, na pewno uzyskasz taki właśnie efekt. W związku ze swoją specyfiką i rozmiarami taka dekoracja jest odpowiednia szczególnie do obszarów publicznych. Rzadziej pojawi się przy gospodarstwie domowym, gdzie dominują jednak mniejsze i subtelniejsze ozdoby.

Gdzie może się pojawić?

Charakterystyczne dla takiej figury jest to, że można ją wykorzystać swobodnie w zamkniętej i otwartej przestrzeni. W praktyce stwarza to szerokie pole zastosowań. Na pewno będzie to dobry pomysł w przestrzeniach miejskich czy gminnych, gdzie lokalne władze chcą zadbać o takie dodatkowe elementy oprawy, poza samą choinką czy światełkami. Taki renifer 3D może się pojawić przed charakterystycznym budynkiem państwowym, w oprawie na placu lub rynku miejskim czy nawet ustawiony na często uczęszczanym deptaku, gdzie będą mogli go podziwiać spacerowicze. Oprócz tego taka figura świetlna jest rewelacyjnym wręcz rozwiązaniem dla galerii handlowych. Może się pojawić jako oddzielny element lub w zestawieniu z olbrzymią choinką, zarówno przed którymś z wejść, jak i wewnątrz galerii. Często najlepszym wyjściem jest postawienie na renifera z saniami, w których klienci będą się mogli fotografować.

Znaczenie symboliczne

W przeciwieństwie do niektórych dekoracji renifer nie ma głębszej symboliki, choćby religijnej. Nie oznacza to jednak, że nie wzbudza pewnych skojarzeń. W praktyce renifer stał się niemalże równie charakterystycznym symbolem Bożego Narodzenia, jak Święty Mikołaj czy prezenty.

Wartość marketingowa

W przypadku galerii handlowych i innych obszarów publicznych, dekoracje świąteczne mają zwykle bardzo praktyczne zastosowanie. Takie oprawy oddziałują korzystnie na promocję i budowanie dobrego wizerunku danego miejsca. W przypadku figury świetlnej, choćby z motywem renifera, efekt ten będzie spotęgowany tym, że są to dekoracje ustawione na ziemi, co umożliwia zrobienie sobie z nimi zdjęcia. Podczas gdy wszyscy zawsze chętnie podziwiają choćby podwieszone dekoracje, taka figura będzie punktem bardzo charakterystycznym.

Dlaczego w tej technologii?

W kontekście takich figur zdecydowanie najlepiej sprawdzają się te przygotowane z użyciem oświetlenia LED. Po pierwsze świetnie się prezentują – mogą mieć różne barwy, a same odcienie są nasycone, ale przy tym przyjazne dla ludzkiego oka. Do tego można docenić aspekty funkcjonalne. Oświetlenie LED ma dużo dłuższą żywotność od tradycyjnych żarówek i jest energooszczędne. Ten aspekt jest z kolei korzystny dla środowiska, ale i dla finansów właściciela takiej dekoracji. Wreszcie warto wspomnieć o samym bezpieczeństwie. Oświetlenie LED-owe bazuje na niższym napięciu, co ogranicza ryzyko porażenia, a same lampki nie nagrzewają się w takim stopniu jak tradycyjne, co pozwala uniknąć ich przepalania się lub sytuacji pożarowych.

Renifer 3D będzie świetnym wyborem do nowoczesnej i efektownej oprawy świątecznej. Nadaje się szczególnie dobrze do przestrzeni miejskich i galerii handlowych. Można go wykorzystać na świeżym powietrzu lub w zamkniętej przestrzeni. Różnorodne warianty takiej dekoracji znajdziesz w naszych katalogach.