Menu Zamknij

CHOINKA DO FIRMY

choinka ozdobiona bombkami

Choinka do firmy będzie świetnym pomysłem w kontekście wprowadzenia do biura świątecznej atmosfery. Ta udzieli się z pewnością pracownikom, ale też ewentualnym klientom i partnerom biznesowym. W praktyce może to mieć nawet znaczenie w kontekście budowania wizerunku. Warto przy tym postawić na drzewko sztuczne i wybrać odpowiedni model, który będzie dopasowany do przestrzeni swoim stylem wykonania, a przede wszystkim rozmiarem.

Kiedy zdecydować się na choinkę w firmie?

Choinka w firmie może odgrywać wbrew pozorom dość znaczącą rolę. Wiele przedsiębiorstw nie wyobraża sobie, że ozdoby tej miałoby zabraknąć w okresie świątecznym. Z perspektywy personelu jest to również ważny aspekt, ponieważ takie drzewko wprowadzi świąteczny nastrój i z pewnością wpłynie pozytywnie na cały zespół. Szeroki wybór drzewek świątecznych do biura oferuje nasza firma Adal.

Kwestia wizerunkowa

Każda firma chce dbać o swój wizerunek, o którym świadczą czasem niepozorne i małe gesty. Jednym z nich może być choćby umieszczenie choinki we wnętrzu biura, gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia. Przy obecnej erze mediów społecznościowych szybko można się pochwalić taką dekoracją na firmowych profilach, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim obserwującym. Tego typu dekoracje lub ich brak z pewnością przykują również uwagę klientów i partnerów, którzy przyjdą do biura z myślą o rozmowach biznesowych.

Jaka powinna być choinka do firmy?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, jaka choinka do firmy będzie odpowiednia, gdyż tak naprawdę wiele zależy od specyfiki przestrzeni biurowej i wizji właścicieli. W praktyce małe drzewka potrafią się okazać równie trafnym dodatkiem jak takie zdecydowanie większych rozmiarów. Na pewno rozsądnym wyborem będzie rezygnacja z żywej choinki na poczet dobrej jakości modelu sztucznego, który będzie wygodniejszy pielęgnacyjnie i jest bardziej opłacalny pod względem ekonomicznym oraz ekologicznym.

Zastosowanie

Wiele zależy od specyfiki samego biura. Tak naprawdę do obecności choinek w pomieszczeniach pracowniczych można podejść na różne sposoby. Jeżeli w budynku znajduje się recepcja, to świetnym pomysłem będzie ustawienie na ladzie małej choinki, która już na wejściu wprowadzi do wnętrza świąteczny klimat. Małe i średniej wielkości choinki doskonale sprawdzą się też na biurkach. W biurach często dobrze odnajdują się także duże choinki, które najlepiej będzie wtedy ustawić w centralnym obszarze biura lub innym dobrze widocznym miejscu. Pracownicy z pewnością będą do niej podchodzić, a przy okazji zacieśnią więzy rozmowami – przy okazji samo przystrajanie takiego drzewka może być świetnym pretekstem do tego, żeby zespół spędził ze sobą trochę czasu w mniej formalnych okolicznościach. Wystrój biura warto uzupełnić o elementy oświetleniowe czy inne dekoracje, takie jak girlandy lub wianki, które znajdziesz także w naszej ofercie.

dekoracje świąteczne

Dlaczego warto wybrać wersję sztuczną?

Kwestia doboru rozmiaru czy stylu drzewka jest uzależniona w dużej mierze od koncepcji, natomiast do biur sprawdzają się na pewno lepiej choinki sztuczne, niż naturalne. W przypadku tych drugich trudno jest znaleźć takie o idealnych wymiarach, a przede wszystkim przy ich przenoszeniu i strojeniu biuro mocno się zabrudzi. Wersje sztuczne są wygodne w przenoszeniu i rozstawianiu, a do tego można je przechowywać z myślą o użytku w kolejnych latach. W przestrzeniach biurowych zawsze znajdują się tymczasem jakieś schowki czy pomieszczenia na wyposażenie, w których spokojnie można trzymać takie choinki w oczekiwaniu na kolejny sezon i nie będą one w niczym przeszkadzały. Przy okazji będzie to opłacalne dla firmy z perspektywy finansowej, gdyż taki wydatek rozkłada się na lata użytkowania, w których trakcie wydałoby się znacznie więcej na żywe choinki. W kilkuletniej perspektywie jest to również odpowiedzialne z perspektywy środowiskowej.

W Adal oferujemy choinki dla firm i do przestrzeni publicznych

W naszych katalogach znajdziesz choinki dla firm o różnych parametrach, jak i w różnych stylach, jeżeli chodzi o detale wykonania. Dostępne u nas drzewka bożonarodzeniowe doskonale odnajdą się również w prywatnych przestrzeniach czy obszarach publicznych – do tych ostatnich proponujemy nawet ogromne warianty, które sięgają kilkunastu metrów. Takie choinki często są wykorzystywane choćby w kontekście przystrojenia galerii handlowych, przy czym podobne modele mogą być naprawdę dobrym wyborem, jeżeli chodzi o niektóre przestrzenie biurowe.

W różnym rozmiarze

Jesteśmy wiodącym producentem drzewek sztucznych z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz pewność, że nasze wyroby będą naprawdę piękne, a do tego charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz trwałością. Oddajemy do dyspozycji dużo modeli o różnym stylu wykonania, a przy tym w wielu rozmiarach, od małych i średnich choinek, po takie naprawdę duże. Naszymi firmowymi produktami są do tego choinki Gigant, sięgające od kilku do kilkunastu metrów, a niektóre warianty można zamówić nawet w rozmiarze ponad dwudziestu metrów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w katalogu, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Przykłady realizacji

Nasze produkty są chętnie wybierane z myślą o pamiętnych oprawach przestrzeni miejskiej i znanych galerii handlowych. Przy okazji otwarcia Galerii Młociny w Warszawie w obiekcie powstały dekoracje nawiązujące do natury i ekologii. We wnętrzu pojawiło się dużo ciekawego oświetlenia, trochę mniejszych choinek oraz większe drzewko, przy którym klienci chętnie robili sobie zdjęcia. Z kolei na zewnątrz napisowi „Młociny” towarzyszyła ogromna choinka gigant na pniu. Z kolei w przypadku wrocławskiego centrum Wroclavia we wnętrzu zachwycały choćby świetlne żołędzie wypełnione bombkami czy zielone gałęzie i podwieszona pod sufitem, średniej wielkości choinka. Model gigant pojawił się z kolei przed samym wejściem. Wiele z choinek Adal wybieranych do tego typu opraw z powodzeniem sprawdzi się przy przystrojeniu obiektów biurowych.

Choinka powinna być dopasowana stylem i rozmiarem do charakterystyki samego biura. Zastosowanie takiego elementu wpłynie na pewno pozytywnie na pracowników i sam wizerunek przedsiębiorstwa w oczach innych. Najlepszym wyborem będą dobrej jakości modele sztuczne, które możesz wybrać z dostępnego u nas asortymentu. Do sztucznych drzewek można dopasować zróżnicowane dekoracje świąteczne, które dopełnią kompozycję. Ofertą ozdób świątecznych również znajdziesz w naszej rozbudowanej ofercie. Jesteśmy również w stanie przygotować konkretną dekorację bożonarodzeniową oraz iluminację świąteczną na zamówienie. W tym celu zachęcamy do kontaktu.