Menu Zamknij

DEKORACJE BOŻONARODZENIOWE NA ZEWNĄTRZ

dekoracje na Boże Narodzenie na zewnątrz

Dekoracje bożonarodzeniowe na zewnątrz stają się coraz popularniejsze, co wynika z zachwycających efektów, jakie mogą gwarantować takie ozdoby. W większej skali z powodzeniem można z nich korzystać w przestrzeniach miejskich czy przed galeriami handlowymi. Oprócz tego doskonale odnajdują się przy strojeniu obszarów przed prywatnymi gospodarstwami domowymi. Zależnie od specyfiki budynku i wizji właścicieli można przy tym skorzystać z oświetlenia czy tradycyjnych ozdób świątecznych.

Czy warto zdecydować się na dekoracje bożonarodzeniowe na zewnątrz domu?

Dekoracje bożonarodzeniowe na zewnątrz domu robią niesamowite wrażenie i tworzą pewien wyjątkowy nastrój. W warunkach prywatnych stanowią przy tym pewną zapowiedź tego, czego można się spodziewać we wnętrzu domu. Planując taką oprawę, można skorzystać z pewnych klasycznych ozdób świątecznych, a świetnie sprawdzają się również elementy oświetleniowe. Warto przy tym zdecydować się na praktyczne wybory, żeby przygotowanie takiego wystroju było bezpieczne i nie generowało problemów, choćby dotyczących sprzątania.

Efektowny i zachęcający wystrój

Pewną tradycją w naszej kulturze stało się już ozdabianie wnętrz domów i mieszkań w okresie Bożego Narodzenia, lecz warto pamiętać także o przestrzeniach zewnętrznych. W przypadku budynków wolnostojących będą to najczęściej fronty czy ogrody, tymczasem w zabudowie wielomieszkaniowej można się pokusić o ciekawe przystrojenie choćby balkonów. W jakim celu to robić? Otóż już kilka tego typu akcentów potrafi odmienić postrzeganie danego gospodarstwa domowego. Dla odwiedzających jest to przy okazji sygnał o tym, że w danym zaciszu domowym święta są okresem radości i czasu spędzonego w rodzinnej, przyjaznej atmosferze. Przy okazji zwiastuje to, że po przekroczeniu progu takiego domu można oczekiwać, iż w środku nie zabraknie nie tylko choinki, ale i być może innych pięknych dekoracji wewnętrznych.

Z czego można skorzystać?

W związku z tym, że takie oprawy przygotowuje się w grudniu, gdy dni są krótkie i szybko robi się ciemno, świetnym pomysłem będzie na pewno wybór specjalnego oświetlenia. Do najpopularniejszych rozwiązań należą łańcuchy czy kurtyny świetlne, a czasem nawet dedykowane figury. W związku z wykorzystaniem takiego wyposażenia w otwartej przestrzeni upewnij się, że wybierasz produkty bezpieczne, jeżeli chodzi o użytek zewnętrzny, w którym mogą być one narażone na niskie temperatury czy wilgoć. Dobrym pomysłem są przy tym warianty oświetlenia LED, które gwarantują dobrą jakość, a przy tym mniejsze zużycie energii. Odpowiednie produkty oświetleniowe znajdziesz w naszych katalogach. W kontekście typowo tradycyjnych dekoracji z pewnością należy wyróżnić girlandy, które są wręcz idealne, jeżeli chodzi o zastosowanie ich na barierkach balkonowych czy przed drzwiami frontowymi. Można nimi obłożyć obramowanie drzwi, przymocować je do ściany czy oplatać poręcze schodów. Innym dobrym wyborem będą wianki, które można przymocować do drzwi, ale i ustawiać na parapetach zewnętrznych, tworząc przy tym ciekawe stroiki.

Postaw na praktyczne rozwiązania

Skupiając się na pięknym efekcie wizualnym, nie zapominaj o tym, żeby przygotować całość dekoracji w sposób jak najbardziej praktyczny. Planując oświetlenie, pamiętaj o wybraniu wytrzymałego asortymentu, odpornego na niesprzyjające warunki pogodowe. Z kolei w przypadku klasycznych dodatków, takich jak girlandy czy stroiki, najlepszym wyborem mogą być warianty sztuczne, które będą trwałe, a przede wszystkim zachowują swoją formę i nie trzeba się obawiać opadającego igliwia. Modele sztuczne będą się jeszcze lepiej prezentować, a do tego nie wymagają codziennego sprzątania i z powodzeniem można z nich skorzystać ponownie w kolejnych latach.

choinka gigant na pniu podświetlana

Przygotuj dekoracje bożonarodzeniowe na zewnątrz z wykorzystaniem naszych produktów

Dekoracje bożonarodzeniowe na zewnątrz od firmy Adal to szeroki wybór elementów, które można umieścić na drzwiach czy barierkach. Głównym punktem naszego asortymentu są oczywiście drzewka sztuczne, przy czym oddajemy do dyspozycji również modele nadające się do wykorzystania na świeżym powietrzu. Polecamy korzystanie z produktów nie tylko z myślą o przystrajaniu frontów gospodarstw domowych, gdyż wielokrotnie pomagaliśmy już w przygotowaniu spektakularnych opraw w znanych lokalizacjach publicznych.

Dedykowane produkty

Polecamy szeroki wybór naszych dekoracji świątecznych, w tym girland, które doskonale imitują naturalne gałązki drzew iglastych. Są one dostępne w różnym stylu wykonania, a w ramach poszczególnych modeli odnajdziesz do tego różne średnice i długości takich dekoracji. Tym samym można je dobrać w zasadzie do dowolnych przestrzeni, od kameralnych mieszkań, po obszerne gospodarstwa domowe. Oferujemy do tego tuby montażowe wraz z różnymi typami łączników, które ułatwiają znacząco późniejsze mocowanie girland. Oprócz tego mamy do dyspozycji inne ciekawe dekoracje z syntetycznego igliwia, w tym ozdobne kule czy zachwycające wianki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i szczegółowymi informacjami w naszych katalogach.

Choinki

Adal to wieloletni producent choinek sztucznych, zatem rekomendujemy skorzystanie też z tego flagowego asortymentu naszej firmy. W sprzedaży mamy drzewka świąteczne dostosowane nawet do wymagających warunków pogodowych, które można w pełni bezpiecznie i odpowiedzialnie wykorzystać na zewnątrz. Posiadamy choinki w różnych stylach i wielkościach, a wszystkie łączy wykorzystanie najwyższej jakości sztucznego igliwia. W katalogu znajdziesz zatem małe, średnie i duże choinki sztuczne, jak i modele Gigant, sięgające od kilku do nawet ponad dwudziestu metrów wysokości.

W przestrzeniach publicznych

Asortyment Adal jest chętnie wybierany nie tylko z myślą o warunkach domowych, ale i przestrzeniach publicznych. Nasze produkty wiele razy uczestniczyły już w realizacji opraw naprawdę znanych lokalizacji, w tym popularnych centrów handlowych. Efektowne ozdoby świąteczne pojawiły się na zewnątrz warszawskiej Galerii Wileńskiej, gdzie zachwycała ogromna kokarda świetlna oraz charakterystyczny pociąg metro w otoczeniu kilku pięknie przystrojonych choinek. Dodatkowe elementy oświetleniowe i mniejsze choinki pojawiły się w samym wnętrzu. W innej lokalizacji w stolicy, a mianowicie w galerii na Placu Unii, na zewnątrz czekały figury świetlne czy światełka pokrywające rosnące tam drzewa. W środku znalazło się o wiele więcej oświetlenia, a przede wszystkim główny punkt tamtej oprawy, czyli gigantyczna choinka na pniu, która stojąc na parterze, była doskonale widoczna z każdego piętra tego centrum.

Dekoracje zewnętrzne to doskonały sposób na przygotowanie opraw, które od razu przywołają uśmiech na twarzach wszystkich oglądających je osób. Może to dotyczyć zarówno prywatnych domów i mieszkań, jak i obszarów publicznych. Świetnie nadają się do tego girlandy, wianki, choinki czy elementy oświetleniowe. Zachęcamy do skorzystania z asortymentu Adal, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.